جوین فا

اشتراک های vip در سایت جوین فا

اشتراک های ویژه قابلیتی هستند برای افرادی که به سرعت و کیفیت جذب عضو در حالت رایگان در سایت جوین فا راضی نیستند و تمایل دارند با صرف اندکی هزینه ، لینک خود را با کیفیتی بسیار بیشتر و با سرعت و جذب عضو چندین برابر تبلیغ کنند . در جوین فا ممکن است مخاطب شما لینک شما را در صورتی که در حالت رایگان تبلیغ شده باشد به مشاهده نکند اما اشتراک های ویژه یا vip در معرض دید "تمام" بازدید کنندگان از سایت جوین فا به دفعات مکرر قرار میگیرند . در پایین نگاهی خواهیم داشت به ۳ نوع تعرفه ی ارتقا به اشتراک vip :


اشتراک برنزاشتراک طلاییاشتراک نقره ای
۱۵ روز۳۰ روز۳۰ روز
نمایش در بالای صفحه اولنمایش در بالای صفحه اولنمایش در بالای صفحه اول
نحوه نمایش جداگانه با طرح vip نحوه نمایش جداگانه با طرح vip نحوه نمایش جداگانه با طرح vip
نمایش زیر صفحه ی تمامی اشتراک هانمایش زیر صفحه ی تمامی اشتراک هانمایش زیر صفحه ی تمامی اشتراک ها
نمایش در لینکستان جوین فا نمایش در لینکستان جوین فا نمایش در لینکستان جوین فا
نمایش در صدر بخش اشتراک های vip
نمایش در صفحات ثبت نام و ورود تمام افراد
قیمت : ۵ هزار تومانقیمت : ۱۱ هزار تومانقیمت : ۹ هزار تومان


لازم به ذکر است که ترتیب نمایش در صفحه اول چرخشی میباشد و اشتراک های طلایی بالاتر از اشتراک های نقره ای و برنز نمایش داده میشوند.
برای ارتقا لینک خود به اشتراک vip شما باید از اکانت خود به بخش اشتراک vip رفته و از آنجا تعرفه ی مورد نظر را انتخاب کنید.

vip share

سپس شما به درگاه پرداخت اینترنتی امن منتقل شده و پس از پرداخت مبلغ به صورت اینترنتی ، ضمن تعلق دادن کد پیگیری به شما ، لینک مورد نظرتان به طور آنی و خودکار به اشتراک vip ارتقا می یابد.

شایان ذکر است که بعد از خرید اشتراک ویژه تضمینی در افزایش اعضا کانال ، گروه یا ربات شما نیست بلکه تضمین ما افزایش بازدید لینک شما در جوین فا است و عضو شدن یا نشدن بازدید کنندگان لینک شما امری است در اختیار بازدید کنندگان
اما تجربه نشان داده اشتراک ویژه بازدید کانال شما را تا ۲۰ برابر و بازدید گروه شما را تا ۱۰۰ برابر در جوین فا بیشتر میکند
- جوین بازدهی و عضویت بالا ی اشتراک ویژه برای گروه های تلگرام با موضوع غیر تخصصی را تضمین میکند